Metro 2033

FEAR THE FUTURE

#1 2012-02-10 14:32:45

Lazareth

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 19
Punktów :   

Mapa Metra

http://grafika.efantastyka.pl/ksiazki/Mapa-wizualizacja_m.jpg

To jest mapa Metra. Na stacjach należących do waszej frakcji lub stacjach niezależnych możecie zatrzymać się i w spokoju odpocząć, porozmawiać, zakupić lepsze wyposażenie czy wykupić jednorazowy transport na inną stację. Na stacje należące do innych frakcji wejść nie możecie, chyba że szturmem. Są też stacje opuszczone, opanowane przez mutanty lub bandytów. Żeby wejść na niektóre stacje musicie założyć kombinezon ochronny przed promieniowaniem. Jest też droga alternatywna, wyjść na powierzchnię, dojść do następnej stacji górą omijając tym sposobem wrogie, lub niebezpieczne stacje. Na powierzchni jednak należy być czujnym, wszędzie czyhają mutanty, a stopień skażenia jest na tyle silny że aby przeżyć musicie mieć maskę przeciwgazową.

Wszyscy którzy zaczęli role-play zaczynają na stacji odpowiedniej do swojej frakcji:
-Czerwoni - Tetralna
-Hanza - Kurska
-Polis - Borowicka (co jednak znaczenia większego nie ma ponieważ wszystkie cztery stacje Polis są jakby jedną, wielką stacją)
-Stalkerzy - Sparta (placówka na powierzchni)
-Wolni - Sewastopolska

Pozostałe frakcje są na razie niegrywalne.

Wrogie lub neutralne stacje można zająć poprzez szturm, wybicie obrońców i zlikwidowanie władzy. (Szturmowanie stacji tylko za zgodą i pod nadzorem admina)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
schemat prądnicy od routera ws stosunek wertera do literatury www.wilkis7.pun.pl dowcipy mega osiedle browary park olsztyn